Yönetici Danışmanlığı Hizmetimiz

 Psikon Kurumsal Psikoloji Ve Destek Merkezi olarak şirket ve kurum yöneticilerine verdiğimiz yönetici danışmanlığı hizmetimiz ile destek vermekteyiz. Bu hizmetle birlikte yöneticilerimiz çalışma hayatlarında karşılaşabilecekleri sorunlar ve krizlerde nasıl hareket etmesi gerektiği, nasıl daha iyi bir yönetici olabileceği gibi konularda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. Yöneticilerimiz çok daha etkin bir yönetim süreci sağlayabilmek ve sorumluluğunda olan çalışanların idaresini en sağlıklı şekilde yürütmek ve çalışanların verimliliğini sürekli kılmak için bu hizmetimize ihtiyaç duymaktadırlar.

Bizler bu hizmetimizden faydalanmak isteyen yöneticilerimizle bir takım görüşmeler ve testler yaparak, yönetici ile ilgili kendisinin bile farkında olmadığı bir çok yönünü açığa çıkartmaktayız. Daha sonra yöneticinin sorumluluğundaki çalışanlarla yaptığımız görüşmelerin neticesinde yöneticimize nasıl daha fazla katkı sunabileceğimizi görmekteyiz. Yöneticilerin yapmış olduğu bir çok hata işleri içinden çıkılmaz bir hale sokabilmektedir. Daha çok otorite veya daha çok güven için yapılan hatalar yönetici ve çalışanlar arasındaki iletişimin bozulmasına ve bir çok problemin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sorunların ortaya koyulması ve sorunların çözümü için atılması gereken adımlar tek tek belirlenmekte ve yöneticilik eğitimlerimizle birlikte olaylar kontrol altına alınmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde yöneticilerle ve çalışanlarla yapılan çeşitli terapiler neticesinde çalışan kaynaklı ya da yönetici kaynaklı bir çok sorun kökünden çözülmekte ve yeni problemlerin ortaya çıkmaması için çeşitli konularda eğitim ve seminerler yapılmaktadır.

Psikon Kurumsal Psikoloji Ve Destek Merkezi olarak yöneticilerimize işlerinde çok daha başarılı olabilmeleri için her daim destek olmaya hazırız. Bizler iyi bir yöneticinin şirket içindeki rolünü ve neler yapabileceğini bir çok kez farklı kurum ve şirketlerde deneyimleyerek gözlemledik. Bu nedenle bir çok yöneticimizi şirketinde yönetici rolünden lider rolüne hazırlamış ve yol göstermiş bir danışma merkezi olarak siz değerli yöneticilerimizi de bu alanda başarıya ulaştırmakta üzerimize düşen her türlü yardımı yapmaktan mutluluk ve gurur duyarız.