Sosyal Sorumluluk Projeleri Danışmanlığı

Sosyal sorumluluk projeleri hiç şüphesiz toplum için yapılan çok önemli işlerdir. Ancak bu projelerin hazırlanması ve uygulanması sürecinde uzmanlardan bilgi alınmadığı takdirde bir çok sıkıntılı duruma neden olabilmektedir. Sosyal sorumluluk projesinin kapsadığı kesim ile ilgili yeterli bilgi sahibi olunmadan projenin sağlıklı yürütülmesi ve amaçlarına ulaşması oldukça zordur. İşte bizler de bu projelerde danışmanlık hizmeti vererek maksimum verim alınabilmesi için tüm bilgi ve tecrübemizi proje yöneticilerine aktarmaktayız.

 

Projenin kapsadığı kesime ve amacına uygun yürütülmesine dair yaptığımız çalışmalarla bir çok başlık ve konuda doğru ve sağlıklı bilgileri proje yöneticilerine aktarmaktayız. Yaptığımız çalışmalarla bir çok projenin baştan aşağıya değiştiğini ve çok daha sağlıklı bir proje haline geldiğini ve en verimli şekilde yürütüldüğünü defalarca bizzat tecrübe ettik. Belediyelerle, eğitim kurumları ile ve bir çok sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız sosyal sorumluluk projelerinde gördüğümüz en önemli şey, proje yöneticilerinin iş yükünden dolayı projeyi yapma şekli, organizasyonun ayrıntıları, proje çalışmasının yürütüleceği fiziki altyapı, tanıtım ve basına duyrulması gibi bir çok işle uğraştıklarından dolayı projenin kapsadığı kesim ve içeriğine yeterince zaman ayıramamaktadırlar. Bu nedenle ortaya çıkan porojelerin eksik ve yer yer hatalı olduğu gözlemlenmektedir. Proje yöneticileri de haklı olarak projenin içeriğiyle ilgilenebilecekleri zamanları yoktur.

 

Bundan dolayı projenin doğru ve etkili içeriğe sahip olabilmesi için mutlaka o alanda uzman kişilerden danışmanlık hizmeti alınması gerekmektedir. Psikon Kurumsal Psikoloji Ve Terapi Merkezi oalrak bizler bu hizmeti ihtiyaç duyan herkese sağlamaktan memnuniyet duymaktayız. Bu hizmetimizden faydalanmak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve projenizi en doğru şekilde yürütmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.