Evlilik Ve Çift Danışmanlığı

Evlilik ve çift terapisi hizmetimizde yeni evli ya da evlenmek üzere olan çiftlerimize belirli terapiler ve psikolojik değerlendirmelerle birbirilerini daha iyi tanıma imkânı sunmaktayız. Oldukça sık karşılaştığımız bir olaydan örnek vermek gerekirse çiftlerimizin birbirleri hakkında hiç bilmedikleri özelleklerinin yanında kendileri hakkında da aslında farkında olmadıkları bir çok özelliklerini farketmektedirler. Evlilik ve çift terapisi evliliğe adım atmadan önce çiftlerin birbirleri ile alakalı karşılaşabilecekleri sıkıntılı durumları kendilerine aktarır ve bu durumlardan nasıl kolayca sıyrılacaklarını bulmalarını sağlamaktadır.

 

Psikon Kurumsal Psikoloji Ve Terapi Merkezi olarak bizler çiftlere hayatlarının ilerleyen dönemlerinde evililik sürecinde karşılacakları genel sorun ve zorlukları anlatmakta ve bunların çözüm yolları ile ilgili bilgiler paylaşmaktayız. Bunun yanında evlilik kurumunun ciddiyetini yeterince anlayamamış olan çiftlerimize evlilik hayatını ve evliliğin ne kadar önemli ve kutsal bir olgu olduğunu farklı yöntemlerle kavramalarını sağlamaktayız. Mutlu ve sağlıklı bir evlilik hayatları olabilmesi için yapmaları ve yapmamaları gereken bir çok şeyi insan psikolojisi, kadın psikolojisi, erkek psikolojisi ve yaptığımız testler neticesinde ortaya çıkan karakter analizlerinden faydalanarak birbirlerinin karakterleriyle alakalı yaşayabilecekleri tüm iyi ve kötü şeyleri kendileriyle paylaşıyor ve oldukça faydalı bir şekilde eğitimimizi tamamlıyoruz.

 

Evlilik Ve Çift Danışmanlığı hizmetimizi alan çiftlerimizle kendileri ve birbirleriyle alakalı bir çok konuda bilgi sahibi olarak ve bilinçli bireyler olarak ayrılmaktayız. Hizmetimizi alan çiftlerimizin hayata ve evliliğe karşı algıları köklü bir değişime uğramakta ve bir çok problemi çözüme kavuşturarak bu hizmetimizi tamalamaktayız. Tüm çiftlerimize mutlu bir evlilik ve kendileri gibi mutlu ve sağlıklı bireyler yetiştirmelerini diliyoruz.