Seminer ve Eğitimler

Seminer ve eğitim hizmetlerimizde kurumların veya şirketlerin en çok ihtiyacı olan konulara yönelik olmakla birlikte bireysel eğitim hizmetlerimiz de vardır. Kurumlara daha çok işleri ile ilgili konularda seminerler vermekteyiz. Örneğin eğitim kurumlarına öğrenci sorunları, bu sorunların çözümü, öğrenci aile ve okul arasında bağın güçlü tutulması için yapılması gerekenler gibi bir kaç örnekle sıralayabileceğimiz eğitim ve seminerler vermekteyiz.

 

İş hayatında bir çok şirket ve çalışan zaman zaman çalıştığı farklı alanlarla ilgili bilgiye ihtiyaç duymaktadır. Bu bilgi işin kalite standartları düşünüldüğünde yalnızca internet üzerinden sağlanabilen bilgilerin ötesine geçmek zorundadır. Bundan dolayı bir uzmandan yardım ve eğitim almak mecburiyeti doğmaktadır. Örneğin engellilerle ilgili proje yürüten bir belediyeyi düşünelim. Engellilein bir çok sorunu olduğu aşikârdır. Ancak bu sorunlar yalnızca fiziki sorunlar değildir. Engellilerin karşılaştığı bir çok sosyolojik, psikolojik ve ekonomik sorunlar da mevcuttur. Yürütülen projenin engellerilerin tüm sorunlarını kuşatacak kapsamlı bir proje yürütülmesi için uzman birinin bilgisine ihtiyaç vardır.

 

Psikon Kurumsal Psikoloji Ve Terapi Merkezi olarak bizler de kurumlarımıza ve şirketlere spesifik konularda eğitim ve seminerler düzenleyerek işlerini çok daha kaliteli ve profesyonel bir şekilde yürütmelerinde destek olmaktayız. Verdiğimiz eğitim ve seminerlerle daha kaliteli işlerin ortaya çıkmasında oynadığımız rolden dolayı gurur duyuyor ve işimizi her daim en iyi şekilde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.