Yeni Web Sitemiz Hizmetinizde !

Psikon Kurumsal Psikoterapi Psikolojik Destek ve Terapi Merkezi olarak hizmetlerimize durmaksızın devam ediyoruz. kurumsal psikolog web sayfamız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Şirketlere ve kurumlara verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile kurumsal problemlerini çözüme kavuşturuyor, yapılması gerekenleri personellere tek tek anlatıyoruz.

Kurumsal danışmanlık hizmetlerimizin içinde kurum içi iletişim, performans, motivasyon ve aidiyet sorunları, yöneticilik, liderlik ve kriz yönetimi danışmanlığı, planlama, toplantı ve sunum teknikleri, satış odaklı iletişim teknikleri, insan kaynakları yönetimi, çalışan danışmanlığı, şirket ve kurum danışmanlığı, sosyal sorumluluk projeleri danışmanlığı, seminer ve eğitimler yer almaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz ile şirketlerin ve kurumların bir çok problemlerini gidermekte, verdiğimiz eğitim ve seminerlerle çok daha başarılı olmalarına katkı sağlamaktayız.

Sizler de şirketinizin ya da kurumunuzun çok daha emin adımlarla hızla büyümesini  ve şirket ya da kurum içindeki problemlerin son bulmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bizim işimiz sizin işinizi daha iyi bir hale getirmektir.