Konya Psikolog Ve Kurum Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Psikon Kurumsal Psikoterapi Psikolojik Destek ve Terapi Merkezi olarak kurum danışmanlığı hizmetlerimizde firmalara, şirketlere, fabrikalara, eğitim kurumlarına, belediye gibi kamu kurumlarına bir çok hizmeti sunmaktayız. Konya psikolog denilince akla gelen ilk psikolojik terapi merkezi olmanın gururu ile Konya'da tüm işletmelere, şirketlere, kurumlara kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları; Şirket içi personel motivasyonunun yükseltilmesi ve bu motivasyonun sürekliliğinin sağlanması, Şirket içi doğru iletişimin sağlanması, Kriz yönetimi, Çalışanların psikolojik tahlili, Personel sorunlarının tespiti ve çözümü, Çalışan memnuniyeti, Sosyal sorumluluk projelerinde danışmanlık, Şirket içi işbirliği ve ekip çalışması, Personelin şirketine/kurumuna aidiyet duygusu, Şirket içi etkili karar alma süreci ve teknikleri, İnsan kaynakları yönetimi, Toplantı ve planlamaların doğru ve etkili yapılması, Zaman yönetimi, Satış odaklı iletişim teknikleri, Doğru sunum yapma becerisi kazandırma gibi hizmetlerdir. Tüm bu hizmetlerimiz kurumsal danışmanlık hizmetleri içerisinde yalnızca en bilinenlerdir.

Tüm bu hizmetlerin dışında şirket profiline göre ya da kurumların görevlerine göre çok daha spesifik konularda hizmetler vermekteyiz. Bu tamamen bizi arayan şirket ya da kurumların bize ilettikleri özel problem veya durumlarından kaynaklanan her şirketin kendine ve sektörüne has konuları olarak açıklanabilir.